Podaruj prezent Więcej»

Czas lokalny

Aktualności

9 OGÓLNOPOLSKI KONKURS KULINARNY KULINARNY RAJD MISTRZÓW 2020 - KONKURS NOMINOWANY DO KULINARNEGO PUCHARU POLSKI

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ORGANIZACJI IX EDYCJI KULINARNEGO RAJDU MISTRZÓW

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele

Z przykrością informujemy, iż odsuwana maksymalnie w czasie decyzja dotycząca organizacji IX Edycji Kulinarnego Rajdu Mistrzów, ze względu na aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz najnowsze wytyczne opublikowane przez Polski rząd, związane z wirusem SARS-CoV-2, ... zapadła i niestety jesteśmy zmuszeni odwołać to wydarzenie.

Decyzja związana z odwołaniem tegorocznej edycji konkursu była dla nas niezwykle bolesna, mając na uwadze bardzo duże zaangażowanie naszych Partnerów i Przyjaciół, których pomoc przy tym wydarzeniu jest nieoceniona, szczególnie w tak trudnych dla naszej branży czasach.

Władze miejskie, tworzące najlepszy klimat dla tego typu wydarzeń w gościnnym mieście Wrocławiu zaangażowały się w nasz konkurs, obiecały wsparcie za które musimy podziękować. Bardzo dziękujemy Prezydentowi Wrocławia, prosimy zachować nas w pamięci, wrócimy do organizacji naszego wydarzenia w przyszłym roku.

Jesteśmy pełni nadziei, że jak tylko sytuacja unormuje się będziemy mogli wspólnie zorganizować IX Edycję Kulinarnego Rajdu Mistrzów.

O nowym terminie zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani.

 

 

TERMIN, SKŁAD JURY

Konkurs zagości po raz dziwiąty w pięknej i gościnnej stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu.

Organizatorem wydarzenia jest Haston City Hotel.

Impreza odbędzie się w dniu 06 listopada 2020 roku (piątek) w Haston Congress Center we Wrocławiu przy ul. Irysowej 1-3.

Nad prawidłowym przebiegiem zmagań konkursowych będzie czuwać Jury w doborowym składzie. Ekspertami oceniającymi efekty pracy kucharzy będą: Jerzy Pasikowski, Robert Sowa, Marcin Budynek, Giancarlo Russo, Wiesław Bober, Theofilis Vafidis, Wojciech Harapkiewicz, Michał Chrapowicz oraz Karol Okrasa  jako juror prowadzący.

Zgłoszenia do dnia:  26 październik 2020, do godz: 24.00.

 


NAGRODY

W ogólnopolskim konkursie będzie uczestniczyło 12 drużyn kucharskich składających się z szefa i pomocnika, wyłonionych na podstawie konkursu zgłoszeń. Kucharze rozpoczną swoje zmagania 06 listopada, o godzinie 9.00 a zakończą około godziny 16.00.

Nagrodą w konkursie za zajęcie I miejsca jest 5000,00 zł brutto plus nagrody rzeczowe , za zajęcie II miejsca 3000,00 zł brutto plus nagrody rzeczowe i za zajęcie III miejsca 2000,00 zł brutto plus nagrody rzeczowe.

 


TEMAT

Tematem bieżącej edycji konkursu jest: 

Konkurencja sprawnościowa:

Luzowanie całej kaczki na poszczególne elementy: pierś b/k ze skórą, udko z/k, szyja, kości, wygrywa ekipa która wyluzuje dwie kaczki w jak najkrótszym czasie.

Konkurencja główna:

Przystawka ciepła (8 talerzy) – filet z karpia ze skórą, dowolny zestaw trzech polskich warzyw;

Danie główne (8 talerzy) - pierś z kaczki b/k ze skórą (filet z kaczki może być dowolnie zamarynowany lub z solanki), gruszka, dowolny miód pitny;

Każda ekipa obowiązkowo poza mięsem musi użyć:

-  dowolny przynajmniej jeden produkt z linii CHEF użyty w przystawce i daniu głównym

Produkty z linii CHEF, produkt główny ( dwie kaczki ) na konkurencje sprawnościową - zapewnia Organizator.

Czas przygotowania przystawki i dania głównego 1 godzina 15 minut.

 

Wszystkie wymienione składniki przystawki oraz dania głównego muszą obowiązkowo zostać wkomponowane w potrawę, nie mogą występować jako element dekoracyjny.   

 


UROCZYSTA GALA

Zwieńczeniem całodniowej rywalizacji uczestników konkursu będzie uroczysta Gala połączona z ogłoszeniem wyników oraz wręczeniem nagród i dyplomów.

Wieczorną imprezę uświetni swoim występem Gość specjalny - Gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej.

 


ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o przesłanie zgłoszenia konkursowego na formularzu zgłoszeniowym na adres: konkurs@haston.pl

Informacje dodatkowe: Haston City Hotel, tel. +48 071 32 09 720 / 721, mob. 506 006 117 lub 512 71 90 63;

REGULAMIN KONKURSU [ POBIERZ ]

FORMULARZ ZGŁOSZENIA [ POBIERZ ]

 

9 OGÓLNOPOLSKI KONKURS KULINARNY KULINARNY RAJD MISTRZÓW 2020 ... NIESTETY ODWOŁANY

2020-10-13

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ORGANIZACJI IX EDYCJI KULINARNEGO RAJDU MISTRZÓW Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele Z przykrością informujemy, iż odsuwana maksymalnie w czasie decyzja dotycząca organizacji IX Edycji Kulinarnego Rajdu Mistrzów, ze względu na aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz najnowsze wytyczne opublikowane przez Polski rząd, związane z wirusem SARS-CoV-2, ... zapadła i niestety jesteśmy zmuszeni odwołać to wydarzenie. Decyzja związana z odwołaniem tegorocznej edycji konkursu była dla nas niezwykle bolesna, mając na uwadze bardzo duże zaangażowanie naszych Partnerów i Przyjaciół, których pomoc przy tym wydarzeniu jest nieoceniona, szczególnie w tak trudnych dla naszej branży czasach. Władze miejskie, tworzące najlepszy klimat dla tego typu wydarzeń w gościnnym mieście Wrocławiu zaangażowały się w nasz konkurs, obiecały wsparcie za które musimy podziękować. Bardzo dziękujemy Prezydentowi Wrocławia, prosimy zachować nas w pamięci, wrócimy do organizacji naszego wydarzenia w przyszłym roku. Jesteśmy pełni nadziei, że jak tylko sytuacja unormuje się będziemy mogli wspólnie zorganizować IX Edycję Kulinarnego Rajdu Mistrzów. O nowym terminie zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani.

Czytaj więcej
9 OGÓLNOPOLSKI KONKURS KULINARNY  KULINARNY RAJD MISTRZÓW 2020 - KONKURS NOMINOWANY DO KULINARNEGO PUCHARU POLSKI

9 OGÓLNOPOLSKI KONKURS KULINARNY KULINARNY RAJD MISTRZÓW 2020 - KONKURS NOMINOWANY DO KULINARNEGO PUCHARU POLSKI

2020-09-11

TERMIN, SKŁAD JURY Konkurs zagości po raz dziwiąty w pięknej i gościnnej stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Haston City Hotel. Impreza odbędzie się w dniu 06 listopada 2020 roku (piątek) w Haston Congress Center we Wrocławiu przy ul. Irysowej 1-3. Nad prawidłowym przebiegiem zmagań konkursowych będzie czuwać Jury w doborowym składzie. Ekspertami oceniającymi efekty pracy kucharzy będą: Jerzy Pasikowski, Robert Sowa, Marcin Budynek, Giancarlo Russo, Wiesław Bober, Theofilis Vafidis, Wojciech Harapkiewicz, Michał Chrapowicz oraz Karol Okrasa  jako juror prowadzący. Zgłoszenia do dnia:  26 październik 2020, do godz: 24.00.

Czytaj więcej

Bal Sylwestrowy 2017/2018 w Haston City Hotel

2017-11-10

BAL SYLWESTROWY 2017/2018 Przywitaj Nowy Rok 2018 w Haston City Hotel we Wrocławiu. Dobrą zabawę zagwarantuje zespół Wiwat Trio, a Szef Kuchni zadba o wyjątkowe i zaskakujące kulinarne doświadczenia.

Czytaj więcej
Żużel - The World Games - Wrocław - Haston City Hotel

Żużel - The World Games - Wrocław - Haston City Hotel

2017-07-27

Żużel - The World Games - Wrocław - Haston City Hotel   Wrocławski Stadion Olimpijski gości podczas X Światowych Igrzysk Sportowych dwie dyscypliny „na zaproszenie”. W poniedziałek, 25 lipca, zakończyła się rywalizacja w futbolu amerykańskim, a w sobotę - 29 lipca emocje czekają kibiców żużla.      

Czytaj więcej

Za nami wyjątkowy Bal Sylwestrowy w Haston City Hotel!

2017-01-03

Za nami wyjątkowy Bal Sylwestrowy w Haston City Hotel! Dziękujemy za wspólną zabawę, tym którzy powitali z nami Nowy Rok ... byliście prawdziwymi Gwiazdami. Do zobaczenia z rok!

Czytaj więcej

Prawdziwy Bal Sylwestrowy 2016/2017 w Haston City Hotel

2016-11-23

Rozpoczynamy o godzinie 20.00.   Prawdziwy Bal Sylwestrowy 2016/2017 w Haston City Hotel. Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalny Bal Sylwestrowy w Haston City Hotel!!! Cena zawiera: Koncert Gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej Pokaz sztucznych ogni na powitanie Nowego Roku Wyśmienite menu Alkohol (Open Bar) Przez całą noc Gościom towarzyszyć będzie niezwykła muzyka zespołu WIWAT TRIO. Cena: 2000 zł / para (oferta bez noclegu)

Czytaj więcej

Haston City Hotel - Najnowszy film pokazujący możliwości hotelu Haston City Hotel

2016-11-01

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego możliwości Hotelu oraz Centrum Konferencyjnego.

Czytaj więcej
Siatkarskie emocje za nami

Siatkarskie emocje za nami

2016-02-15

Eksperci sa zgodni: Skra Bełchatów powstała jak feniks z popiołów.

Czytaj więcej
EUROPEAN SNOOKER CHAMPIONSHIPS 2016 - WROCŁAW 2016

EUROPEAN SNOOKER CHAMPIONSHIPS 2016 - WROCŁAW 2016

2016-02-08

Zawodnicy tego najtrudniejszego sportu na świecie rozegrają turniej w Haston City Hotel.

Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij