Podaruj prezent Więcej»

Czas lokalny

Wesela i bankiety we Wrocławiu

Pragniemy, aby Goście, korzystający z naszych usług byli w 100 % zadowoleni z naszej oferty. Z tego względu, oprócz noclegów do Państwa dyspozycji przekazujemy również elegancką restaurację.

Z tego względu, City Hotel Haston to idealne miejsce na organizację ważnej imprezy okolicznościowej lub firmowej.

Niezwykły klimat miejsca, nowoczesne i klimatyzowane sale, wyśmienita kuchnia, doskonała lokalizacja we Wrocławiu i atmosfera tego miasta – wszystko to doceniają organizujące wesele w Hotelu Haston Młode Pary i ich goście, którzy wybierają Wrocław na miejsce swojej uroczystości.

Zapewniamy wszechstronną obsługę, związaną z przygotowaniem bankietów, uroczystych obiadów, kolacji, przyjęć weselnych i innych wydarzeń, zorganizowanych na większą liczbę osób. Nasze sale bankietowo-konferencyjne umożliwiają dowolną aranżację przestrzeni, zgodnie z życzeniami Gości, a nowoczesny wystrój i klimatyzacja zapewniają komfort uczestnikom uroczystości.

Czym jest wesele, bankiet, czy inna ważna uroczystość bez pysznej kuchni? Haston City Hotel Wrocław oferuje kilka gotowych propozycji menu, które mogą zostać podane na przyjęciu lub posłużyć za inspirację przy projektowaniu własnego menu. W hotelu działa też nasza własna cukiernia, dzięki czemu organizatorzy mają pewność, że ciasta i torty, przygotowywane na różnego rodzaju przyjęcia i inne imprezy będą świeże i nienaruszone w transporcie.  

Organizujemy:

  • przyjęcia firmowe,
  • uroczyste bankiety,
  • mniejsze i większe wesela,
  • urodziny i jubileusze,
  • przyjęcia okolicznościowe (chrzciny, komunie),
  • studniówki,
  • bale.

Naszą ofertę kierujmy zarówno do osób prywatnych, jak również do firm, pragnących zorganizować spotkanie dla swoich pracowników.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 (71) 32 09 701/702 lub za pomocą e-maila: hotel@haston.pl.

Wesele? Bankiet? We Wrocławiu organizuj je z Hotelem Haston.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij