Podaruj prezent Więcej»

Czas lokalny

Bar

Lobby Bar oferuje szeroki wybór trunków z całego świata. Zostaną w nim Państwo obsłużeni przez profesjonalnego barmana, który przygotuje dla Was mistrzowskie mixy – zarówno tradycyjne koktajle, jak i ich nowoczesne wariacje. W naszej barowej ofercie znajdują się też pyszne przekąski, napiją się tu także Państwo aromatycznej kawy oraz zimnych napoi.

Godziny otwarcia:

15:00-22:00

Atmosfera:

Doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe i towarzyskie. W barze panuje prawdziwie klubowa atmosfera, sprzyjająca tak poznawaniu innych gości naszego hotelu, jak i spędzaniu relaksujących chwil z bliskimi, przyjaciółmi czy współpracownikami. To doskonałe miejsce na odprężenie także po konferencji czy negocjacjach biznesowych. Eleganckie klubowe meble, stylowe, nowoczesne oświetlenie i motoryzacyjne dekoracje tworzą niesamowity klimat sprzyjający relaksowi. Miejsca siedzące przy barze pozwalają zaznać prawdziwie barowej atmosfery. Dla tych z Państwa natomiast, którzy chcą spędzić czas w miłym towarzystwie, ciesząc się prywatnością, przygotowaliśmy stoliki i wygodne fotele.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij